O Firmie

Projekt M jest firmą zajmującą się kompleksowym zagospodarowywaniem terenów zielonych. Głównym przedmiotem działalności jest PROJEKTOWANIE, WYKONAWSTWO i PIELĘGNACJA zieleni.

Właścicielem firmy jest Monika Mitkiewicz, absolwentka kierunku architektura krajobrazu na wrocławskim Uniwersytecie Przyrodniczym. Zawód architekta krajobrazu wiąże się z realizacją naszych marzeń, projektowanie zieleni jest dla nas pasją, dlatego wykonując swoją pracę wkładamy całe swoje serce.

Architektura krajobrazu jest kierunkiem interdyscyplinarnym, wymaga wiedzy z dziedzin przyrodniczych, humanistycznych, rolniczych, technicznych oraz plastycznych. Zdobyte umiejętności na studiach oraz nieustannie powiększające się doświadczenie zawodowe wpływa na profesjonalność wykonywanych usług. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, zwracając uwagę na potrzeby i wymagania klienta. Przygotowujemy dokumentację inwestycyjną w zakresie projektów zieleni, projektów wykonawczych, technologii, studiów koncepcyjnych i projektów aranżacji wnętrz zielenią. Na potrzeby inwestycji opracowujemy również inwentaryzacje dendrologiczne. Zespół

Zespół Pracowni Architektury Krajobrazu Projekt M stanowią:

Monika Mitkiewicz - mgr inż. architekt krajobrazu, główny projektant

Piotr Mitkiewicz - mgr inż. odpowiedzialny za realizację projektów

Tadeusz Brzuszek - stolarz, stolarka ogrodowa

Aleksandra Głaz - inż. ogrodnictwa, utrzymanie zieleni


Współpracujemy z konstruktorami, geodetami, i fachowcami innych specjalności. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić szybkie i profesjonalne wykonanie dokumentacji projektowej.